|
Pan Adam Bogdani pełni funkcję Prezesa Zarządu od dnia 6 sierpnia 2007 r. Poza przedsiębiorstwem Emitenta Pan Adam Bogdani nie wykonuje żadnej działalności, która może mieć istotne znaczenie z punktu widzenia działalności prowadzonej przez Emitenta. Pan Adam Bogdani posiada wykształcenie wyższe (mgr prawa); ukończył studia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach (w 1975 r.); kierunek: Prawo.
Pan Adam Bogdani kolejno pracował:
- w latach 1970-1972 w Wojewódzkim Oddziale Naczelnej Organizacji Technicznej z siedzibą w Opolu jako Kierownik Działu Organizacji;
- w latach 1972-1981 w Kombinacie Obrabiarek Ciężkich z siedzibą w Porębie jako Starszy Ekonomista, Kierownik Działu Organizacji i Kadr, Kierownik Działu Kadr, Zastępca Dyrektora ds. Pracowniczych;
- w 1981 r. w Okręgowej Dyrekcji Rozbudowy Miast i Osiedli Wiejskich z siedzibą w Bytomiu jako Starszy Specjalista ds. Ekonomiczno-Administracyjnych;
- od 1981 r. jako prowadzący Zakład Optyczny z siedzibą w Zawierciu; oraz
- od 1993 r. u Emitenta jako Dyrektor Generalny.
W wyżej wymienionych przypadkach miejsce pracy Pana Adama Bogdani pokrywało/obecnie pokrywa się z siedzibami wskazanych podmiotów. W okresie ostatnich 5 lat Pan Adam Bogdani, poza pełnieniem funkcji w organach Emitenta, pełnił następujące funkcje:
- Przewodniczącego Rady Nadzorczej OPTOPOL Handlowy Sp. z o.o. z siedzibą w Zawierciu (od 12 grudnia 2005 r.); oraz
- Przewodniczącego Rady Nadzorczej OPTOPOL Technology Sp. z o.o. z siedzibą w Zawierciu (w okresie od 2001 r. do 28 sierpnia 2007 r.).
Obecnie Pan Adam Bogdani pełni następujące funkcje:
- Przewodniczącego Rady Nadzorczej OPTOPOL Handlowy Sp. z o.o. z siedzibą w Zawierciu.
Działalność powyższego podmiotu nie jest konkurencyjna w stosunku do Emitenta. W okresie ostatnich 5 lat Pan Adam Bogdani był oraz obecnie jest wspólnikiem/akcjonariuszem następujących spółek kapitałowych lub osobowych:
- Emitenta (od 1992 r.); oraz
- Grupy Finansowej Premium S.A. z siedzibą w Katowicach (od marca 2007 r.).
|